تولدت مبارککککککککککککککک عشق مامان

ماهورم وقتی چشم به دنیا گشودی ، همه نرگسها به تماشای تو آمدند .من آنقدر خوشحال شده بودم که احساس میکردم از قله اورست بلندترم .دنیا مثل بوته ای سبز پیش پایم افتاده بود .پنجره ها همسایه یاسها شده بودند، ریواسها بوی دریا می دادند ، بنفشه های وحشی میان دره ها راه میرفتند و ماه برای اینکه تو را بهتر ببیند روی درخت انار نشسته بود وقتی اولین گریه ات به دنیا آمد ، دلم تکان خورد .با خودم گفتم این گریه تا کجا با او خواهد بود ؟تا شش سالگی ؟ تا شصت سالگی یا تا ابدیت ؟ و بعد دعا کردم که بر خلاف من اشکهایت همه از جنس شوق باشد و شادمانی .

دعا کردم که همیشه مانند اشک زلال بمانی و هیچ گاه از پله های غبار آلود غصه پایین نروی و هیچ طوفانی گیسوانت را پریشان نکند .

وقتی اولین لبخندت به دنیا آمد چشمهایم به اشک نشست .دلم لرزید و با خود گفتم این لبخند قشنگ تا کجا امتداد خواهد داشت ؟کدام دست بی رحم این حریر شادی را از دخترم خواهد گرفت ؟و بعد دعا کردم که آسمان آرزویت پر از بادبادک و گل سرخ باشد .

نمی دانم کی این حرفها رابه یاد خواهی آورد و آیا آن روز عروسکهایی را که برایشان قصه می گفتیم را به یاد خواهی آورد ؟ نمی دانم آن روز من اجازه دارم که در اتاقت بنشینم یا نه ؟ آیا خودکارم را خواهی شناخت و خواهی توانست یکی از شعرهایم را زمزمه کنی؟

وقتی چشم به دنیا گشودی قلب کوچک من به تماشای تو آمد .دوست داشتم خورشید را به تو تقدیم کنم و به پروانه ها بگویم برایت پیراهن ببافند .دوست داشتم ستاره ها را بالای سرت آویزان کنم و دستهای نازکت را در بهترین رودها بشویم و دوست داشتم هیچ وقت راه را گم نکنی.

امروز چگونه ای دخترم ؟آیا خورشید نام تو را میداند ؟آیا دستهایت با رودها آشتی اند ؟آیا گیسوانت از بهار آکنده اند ؟ آیا هنوز قلب مهربانت زیباست؟

دعا میکنم همیشه به روبرو نگاه کنی به آنجا که خدا در ایوانی سپید نشسته و بی مضایقه به تو لبخند میزند.

 

تولدت مبارک همراه غصه ها و شادی های مادر و همراه همیشگی مادر. فقط از خدا موفقیت و سلامتی برات ارزو میکنم

پ.ن. اسم واقعی میگل رو دیگه همه فهمیدید. اسمش ماهور هست و از این به بعد به اسم خودش مینویسم  

/ 21 نظر / 29 بازدید
نمایش نظرات قبلی
ساناز مامان دانیال

یه برا کامنت گذاشتم ولی فکرکنم ثبت نشده تولد دختر گلت مبراک با ارزوی بهترین ها برای مادر و دختر چه اسم زیبایی داره دختر گلت

شبنم

تولدت مبارک ماهور عزیزززززززززززززززززززززز شیدا جان تولد گل دخترت مبارک هزاران بار امیدوارم همیشه شادی مهمان قلب مهربانتان باشد

دریا

تولد ماهور عزیز مبارک امیدوارم همیشه در کنار هم شاد باشید[ماچ]

یه مامان

تولدت مبارک ماهور عزیزم از خدا سالهای پر برکت همراه با شادی و خوشی را خواهانم امیدوارم سالیان سال در کنار مادر مهربونت زندگی سبز و شاد داشته باشی

رها-ستایش

تولدت مبارک ماهور نازنین[قلب]

سارا

تولد دختر گلت را تبریک می گم[گل]

آرمیتا

تولدت مبارک عزیزم...انشالله 100 ساله بشی و همیشه روزهای خوش و شادی رو تجربه کنی[گل]

آزی

تولدت مبارک ماهور عزیز[لبخند] چه اسم خوشگلی داره خدا حفظش کنه حتما مثل اسمش ماهه راستی حالا کیک تولد کجاست؟ نکنه به من کیک نرسیده[زبان]

امیر

سلام تولد ماهورو بهتون تبریک می گم چقدر این عاشقانه های مادر و دختری برای من زیباست عاشقانه هاتون پایدار