سلام

سلام دوستهای مهربون

اجازه بدید که من نوشتن در مورد سرنوشت خودم رو اینجا متوقف و به روزانه نویس روی بیارم . البته در خلال این نوشته ها به گذشته هم برمیگردم.

انتهای این سرنوشت جدا شدن من از همسرم بود  و کوچ  ناگهانی و بی خبر به یه کشور دیگه بر ای تحصیل .( البته بی خبری از طلاق والا خانواده ام میدونستند که دارم برای تحصیل به این کشور میام.)

که البته بعد از 6 ماه خانواده من از جدایی من با خبر شدند و تا الان ساپورتم میکنن. ( چون پدر می گل برخلاف قولی که داده بود هیچ وقت هیچ پولی برای ما نفرستاد و من بعد از تموم شدن پولهام مجبور شدم حقیقت رو به خانواده ام بگم .)

فوق لیسانسم رو اینجا گرفتم و الان در حال اتمام دکتری هستم و می گل الان 13 ساله شده .

من امسال بعد از فکر زیاد تصمیم گرفتم که می گل رو در یک مدرسه ی اینترنشنال که شبانه روزی  و نزدیک این شهر هست ثبت نام کنم به خاطر اینکه میگل اصلا فارسی بلد نیست . ( البته صحبت میکنه ولی خواندن و نوشتن بلد نیست.)

این کار من هم دلیل داشت . من امسال باید برگردم ایران و برگشتن من به ایران مساوی اینه که میگل از درس و مدرسه به مدت طولانی باید عقب بیافته تا خوندن و نوشتن یاد بگیره و به کلاس 8 ایران برسه .)که این مستلزم 2 سال وقت هست که باعث میشه میگل از همسن و سالاش عقب بیافته.)

به همین خاطر تصمیم گرفتم می گل رو اینجا بذارم تا درسش تموم بشه و من 2 یا 3 سال کار کنم که پولی جمع کنم بتونم از ایران برم یه کشور دیگه .

میدونم که این کار معایب و مزایا زیاد داره ولی من هیچ پولی پس انداز ندارم که بخوام ازش استفاده کنم و الان این کارو انجام بدم .

به همین خاطر باید کمی کار کنم و سرمایه جمع کنم .

خیلی فکرم درگیره نمیدونم میخوام کار درستی انجام بدم یا نه؟

الان می گل هر هفته تقریبا شنیه و یکشنبه میاد خونه ولی در کل از مدرسه خیلی راضیه .چون تو خونه تنها بود و باید دمخور من و دوستام میشد ولی الان دوستهای همسن و سال خودش رو از همه جای دنیا داره و به نظر راضیه .

من هفته ای دو بار هم میتونم بهش زنگ بزنم و هفته ای یک بار هم چون میگل خیلی دوست داره به هم نامه میدیم . می

گل زیاد از ایمیل خوشش نمیاد و دوست داره که بعدها یادگاری از این دوران داشته باشه.

خلاصه این مختصری از سرنوشت من . قول میدم تند تند اپ کنم .

 

 

 

 

/ 2 نظر / 20 بازدید
سفید برفی

چقده من خوشحال شدم به خدااااااااااااااااااااااا خیلی خوشحالم اومدی.هرچی میخوای بنویس عزیزم فقط بنویس[قلب]می گل نازمو هم ببوسش کمیم از اون بگو[ماچ]

لیلی سا

امیدوارم راجع به دخترکت بهترین تصمیم رو گرفته باشی...